Fifa Manager 2011 İndir

Fifa Manager menejerlik dünyasına gelişmiş sistemi ile geri geliyor. Oyunun çıkış tarihi için net bir şey söylenmese de şuan için konuşulan tarih ekim 2011 ortalarında çıkması. EA Sports popüler menajerlik oyunlarından biri olan FİFA Manager 2011 versiyonunun son aşamasına gelindiğini kesin olarak duyurdu. Oyunun yapımcılarından biri olan Gerard Köhler yaptığı açıklamada 2011 serileri ile menajerlik oyunlarına yeni bir soluk getireceklerini ve oyunu da günümüz futbol standartlarının gerçekliğine uygun olarak geliştirdiklerini söyledi.
https://togelnews05.blogspot.com

Fifa Manager 2011 serisinde bir çok yenilik ve gelişme olacak. Bunlardan bazıları taktik sistemlerinde ve transfer sisteminde olacak. Yeni eklenen yeniliklerden biride derbiler. FİFA derbilerin önemini iyi bildiğinden bunu oyuna aktarmış ve derbi maçları önce özel ayarlamalar yapılabilecek. Bu ayarlamalardan bazıları derbi için özel primler ve futbolcu motivasyonu gibi yenilikler. Ayrıca kaybedilen derbi maçları sonrası eleştiriler daha da artacak ve menajerin koltuğu sallanabilecek.

Oyunun 3D görüntü kalitesi de baya geliştirilmiş. EA 3D yayın görüntülerini aynen bir televizyon görüntüsü seviyesine çıkarmış ve bu da oyunun artı yönlerinden biri olmuş.

Transfer ile de ilgili yeni getirilen düzenlemeler var. Buna göre bir transfer 3 aşmaya bölünmüş. Bunlar;

1: Takımla anlaşılıyor
2: Oyuncunun Maaşı
3: Oyuncunun alacağı bonuslar

Şeklinde yapılmış.

Maçların başlamasından hemen öncede maçın oynanacağı şehir hakkında bir bilgi veriliyor. EA Sports bu özelliğini FİFA 99’da kullanırdı şimdi menajerlik oyununa da aktarmış.

Yine yeni özelliklerden olarak oyuncuya şut çek, pas ver, çalım at özel talimatlar verebiliyorsunuz.  Böylece oyuncuyu sahada nasıl kullanmak istiyorsanız oyuncu ona göre hareket ediyor ve sizinde oyuna olan etkiniz artıyor.

Oyuncu transferinden önce oyuncuyu ekibinize izleterek oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerine, ayrıca takımınıza uyup uymayacağına bakabiliyorsunuz.

Maç içinde oyuncunun topa nerelerde hakim olması gerektiği ya da topu ayağına ilk aldığında ne yapması gerektiği içinde özel taktikler verebiliyorsunuz.

Maç başlamadan önce 2 takımın en etkili oyuncusu belirtiliyor ve oyuncunun özellikleri gösteriliyor. Sizde buna göre rakip takımın etkili oyuncusu için özel önlemler alabiliyorsunuz.

Fifa bu sefer gerçekten profesyonel bir ekiple çalışmış ve oyun severlerine en güzelinden bir menajerlik oyunu sunmaya çalışmış. Eğer bir menajerlik oyunu severseniz ve özellikle FM,CM serilerinden başka bir menajerlik oyununu denemek istiyorsanız FİFA Manager 2011’i mutlaka denemelisiniz. Oyun özellikle 3D görüntüleri bakımından rakiplerinin çok çok ilerisinde. Yeni geliştirilen taktik ve transfer yenilikleri ile de baya oynanabilir bir oyun haline gelmiş.

Fifa Manager 2011 İndir

Konu “Fifa Manager 2011 İndir”

  1. çok büyük bir heyecanla bekliorum.bu seriye 2006 da başladım ve bugüne kadar olan bütün serilerini oynadım müthiş bir oyun ve bu sene görülüyorki manager e bir kez daha bağımlı olucaz teşekkürler oyun üzerinde bütün emeği geçenlere

Yorum Alanı