NBA 2K11 İndir

NBA 2k11’in yapımcıları oyunun tanıtım videosuna son NBA final karşılaşması Lakers – Celtics maçından alıntı yaptılar. Bu tanıtımda, oyuna getirilen yenilikler arasında en çok göze çarpanları koşma şeklinin ve detayının iyileştirilmesi, oyunun sunumundaki yenilikler ve özellikle oyundaki eksik grafik özelliklerinin düzeltilmesi olmuş. Ayrıca yeni oyunda kamera açılarının geliştirildiği ve oyuna olan bakış açımızın artık daha da artırıldığı belirtiliyor. Bunların yanında oyuncuların maçtan önce salona gelirken ki otobüsten iniş görüntüleri, ayrıca maçtan önce ve devre arasında soyunma odasındaki hareketleri de oyuna eklenerek basketbol heyecanını sanki gerçekten bir salondaymış gibi hissetmemize olanak tanınmış. Bu detayda oyuncuların gerçek hayattaki davranışlarıda baz alınmış ve özellikle Lebron James sahaya çıkarken elleri ve parmaklarıyla ritim tutarak sanki gerçek bir basketbol karşılaşmasına başlayacak gibi hissediyorsunuz kendinizi.

Oyunun yapım aşamasında bu sefer gerçekten profesyonel bir ekiple çalışılmış. TNT TV’nin NBA programlarında çalışılan yöneticiler oyun ekibine dahil edilerek, özelikle oyunun video detayları profesyonel ekiplerce hazırlanır hale gelmiş. Oyundaki replay butonu çok fazla geliştirilerek eski görüntüleri bizlere tüm detayları ile inceleme fırsatını sunmuşlar.

Oyuncuların size ları da artık birebir ayarlanmış. Eski versiyonlarda oyuncuların boyları farklı olmasına rağmen hepsinin vücut yapıları aynıydı. Örnekle kısa boylu ve uzun boylu bir oyuncuda aynı kas yapısında gibi gözüküyordu ama 2K11 de bu böyle değil. Her oyuncu tek tek incelenerek vücut şekli aynen oyuna yansıtılmış.

Oyunda oyuncuların top kontrolleride gerçeğe bire bir uygun yapılmış. Özellikle artık havadan atılan yüksek toplarda topu kontrol etmek eskisinden daha zor.

Oyunda Michael Jordan’n da özel bir yeri var. Kendisi sadece kapak resmi ile kalmıyor ve oyunun içinde birbirinden değişik videoları ile bulunuyor. Bunlardan belki de en çok ilgi çekenide, kariyeri boyunca oynadığı en önemli 10 maça tanıklık edebiliyorsunuz. Ayrıca bu maçlara istediğiniz yerden dahil olabilip, bir nevi eski maçlarında kaderini değiştirip tekrar kendiniz yazabiliyorsunuz.

Bu maçların hepsinde farklı amaçlarımız olacak. Örnek 98 finalinde Micheal’ın son 5 saniyede topu kaparak attığı sayıyla şampiyonluğu Bulls’a kazandırdığı maçta amacımız Jordan ile en az 45 sayı atıp, 4 top çalarak oyunu kazanmak olacak. NBA 2010 oyunun her birinde buna benzer olarak farklı görevler belirlenmiş. Merak edenler için diğer 9 görevde şu şekilde.

1- The Arrival:  Bu görevde amacımız en az 63 sayı atmak, %50+ yüzdeyle oynamak ve maçı kazanmak.
2- 69 Points: Bu görevde amacımız en az: 69 sayı atmak, %50+ yüzdeyle oynamak ve maçı kazanmak.
3- Shootout: Amaç: Bu görevde amacımız Dominique’ten fazla sayı atmak ve onu 25 sayının altında tutmak ayrıca oyunu kazanmak.
4- Bad Boys: Bu görevde amacımız en az 47 sayı atmak ve oyunu kazanmak.
5- 1991 NBA Finals: Bu görevde Amacımız en az 31.0+ ortalamayla oynamak (kalan final maçlarında), %55+ yüzdeyle oynamak ve seriyi kazanmak
6- The Shrug: Bu görevde amacımız İlk yarıda en az 35 sayı atmak, yine ilk yarıda en az 6 tane üç sayılık basket atmak, Drexler’ı 20 sayının altında tutmak ve oyunu kazanmak.
7- Double Nickel: Bu görevde amacımız en az 55 sayı atmak, %55+ yüzdeyle oynamak ve oyunu kazanmak.
8- Father’s Day Victory: Bu görevde amacımız en az  22 sayı atmak, en az 9 ribaunt almak ve oyunu kazanmak.
9- The Flu Game: Bu görevde amacımız en az 38 sayı atmak, en az 7 ribaunt almak ve oyunu kazanmak.

NBA 2K11 İndir

Konu “NBA 2K11 İndir”

  1. dsf

Yorum Alanı