Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty Modern Warfare ile gerçek savaşa hazırmısınız?
Son yılların en etkileyici ve en gerçekçi oyunlarından olan Call of Duty serisine yenisi eklendi. Konsol olarak çıkan COD oyunu bir çok oyun sever tarafından sıkıcı olarak tabir edilmişti. Oyunun yapımcılığını üslenen ve ilk iki oyunu ortaya çıkaran yazılım yazılım şirketi Infinity Ward bu duyumları dikkate almış olacak ki oyun severlerin karşısına çok farklı bir şekilde olan Call of Duty Modern Warfare 3 duyuruldu!
Oyunun görselliğinin yanında senaryo konusuda çok başarılı olarak görülüyor. İngiliz SAS ve Amerikan Recon Marines teşkilatlarının birleştirilerek sonuca ulaşmaya çalışmaları söz konusu olan oyunda yakalanması gereken adamımızın adı: Zakhaev. Zakhaev bir çok kesimden aldığı destek ile rusyadaki rejimi değiştirmeye çalışıp iş adamlarının çok istediği Stalin Rusyasını tekrardan yaşatmaya çalışmaktadır.
Arkasındaki destekleri iyi kullanarak güçlü bir askeri teşkilatlanma kuran Zakhaev, Rusyanın iç kesimlerinde start verdiği sivil savaşı dış güçler tarafından tepki çekince Orta Doğu’daki kadim dostu Al-Asad’ı bu amacına ortak edip Orta Doğu’yu kaosa sürüklemeyi başarıyor. Dış güçler bu oyuna gelerek Orta Doğu’daki karışıklığıa müdahale edip burada oluşan kaos’un tamamen dikkatleri dağıtmak için yapıldığının geç farkına varıyor.
Oyunda gelen yenilikler arasında ise en önemli yeri kullanılan Silahlar oluyor. İngilizler Zakhaev’in silah satışını gizli olarak takip edip Rusyada kellesini kesmek için büyük uğraşlar veriyor. Oyunun başında Sas birimleri ile yapılan nokta operasyonlar büyük gizlilik ile yapılmakta. Oyunda bize arkadaşlık eden yardımcıların daha gerçekçi olması ve her birinin kendine özgü yaşam hikayesi olması açısından oyunu çok daha güzel o kılıyor.
Oyunda sis ve dumanlarda çok iyi ve bi o kadar gerçekçi şekilde kullanılmış. Işıkların uzun süre denendiği gelen haberler arasında. Oyunun grafik yapısı sona erdikten sonra bir çok ışık efekti ihtiyacı duyulmuş ve bu yüzden büyük uğraşlar sonucunda son derece mükemmel ışık efektleri ve sisler ile oyunun kalitesi artılırılmış durumda.
Oyun bir çok Moduda yine içinde barındırmayı başarmış. Death Match,Team Death Match,Capture the Flag gibi bilindik modlar oyunun kurulumu içinde bilgisayara yükleniyor. Oyunun en ilginç modu ise Hard modu olarak gösterilmekte. Can ve Silahlar ile ilgili bilgi veren hiç bir ibare bulunmuyor ve tüm oyuncuların tek mermi ile vuruldukları gözlemleniyor. Heyecan ve aksiyon sevenler için mükemmel bir mod olarak görülüyor.

Call Of Duty Trailer

Apostille documents. Birth certificate apostille. Texas apostille. Certification for the documents.

Call of Duty MW3 Oyunu bilgisayarınızda doyasıya oynayabilmeniz için sisteminizin şu gereksinimlere sahip olması gerekiyor.
Windows XP or Windows® Vista
2.6 GHz Pentium® IV ya da eş değeri (3.2 GHz işlemci Vista için )
RAM: 1024 MB (vista için 1536 MB )
DirectX® 9-compliant Shader 3.0 card with 128 MB of DDR ekran ( önerilen 256 mb agp 8x ya da pcı)
DirectX® Version: DirectX® 9.0c (XP) DirectX® 10.0 (Vista)
DVD-ROM: 8x DVD-ROM
8 gb boş alan
Multiplay: 512 Kbps modem
Desteklenen tavsiye edilen ekran kartları NVIDIA® GeForce™ 6/7/8 Families or ATI Radeon X800 ya da daha yüksek

Call of Duty Modern Warfare 3 İndir

(Henüz Yayımlanmadı)

Yorum Alanı